KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15936207
nr 1593 6207
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, hus. Olja på duk, 33x46 cm, yttermått inklusive ram: 48x62 cm
Kondition: dukskador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 januari 2024
kl 19:26:38
100 kr
150 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Lis Husberg (f. 1920)